כל העסקים
כל הקטגוריות
היטק
נדל"ן
   - כל הקטגוריות -
אודות הפרויקט
אודות הפרויקט

פרויקט אירוס השקעות הוא פרי יוזמתם של חברי אגודת אירוס (אגש"ח) המקימה בימים אלו בנק קואופרטיבי חדש בישראל. הפרויקט מבטא את תפיסתה של האגודה ואת אחת המטרות החשובות שלשמן הוקמה: להציע לצרכן הישראלי שירותים בנקאיים ופיננסיים בתנאים טובים ומיטביים, אשר מתאימים ומותאמים לו ולצרכיו.
פרויקט אירוס השקעות הוא למעשה פלטפורמה עסקית-חברתית אשר בעתיד תכלול מאות ואלפי משקיעים ויזמים. אלו ייהנו מזירה אשר מעודדת יוזמות ופרויקטים חדשים ומאפשרת לכל אדם להשקיע במיזם חדש או להציג את המיזם שלו, במטרה לגייס את סכום הכסף הדרוש לו כדי לצאת לדרך.

יצירתה של פלטפורמה כזו - פלטפורמה בעלת מאפיינים חברתיים שבה נוצר מפגש בין אנשים, בין בני אדם, תעמיד לרשות היזם והמשקיע תנאים נפלאים ותיצור עבורם סביבה עסקית נהדרת שבה יוכלו לממש את חלומם ולהתקדם מבחינה כלכלית. אנו מאפשרים לכל אדם להפוך לחלק מהותי מהפרויקט, להשתתף בפעילותה של הזירה העסקית הזו וליהנות מהיתרונות שהיא מציעה. לחברי אגודת אירוס נציע תנאים משופרים ונוחים עוד יותר, כך שעבורם זירה זו תהפוך אטרקטיבית במיוחד.

אירוס השקעות הוא פרויקט שהפוטנציאל הכלכלי הטמון בו גדול מאוד.
זהו פרויקט שיציע את התמיכה הנדרשת לכל אדם באשר הוא, ודרך זה - דרך התמיכה בעשרות ובמאות מיזמים שונים - לקדם, לעודד ולהצעיד קדימה את הכלכלה הישראלית כולה.

 
כל הזכויות שמורות לאירוס ©2016  |  אודות הפרויקט  |  תנאי שימוש  |  צור קשר  |   נבנה ע"י FREEBRUSH.NET   בניית אתרים